Nazwa forum

Stronka zrzeszająca ludzi z Poddębic i okolic trudzących się ASG

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-11-17 20:49:53

Bradley

Administrator

Zarejestrowany: 2014-11-17
Posty: 8
Punktów :   

ASG Poddębice

Witam
Ta strona będzie poświęcona naszej mam nadzieje z czasem rosnącej ekpie

Na początek pragnę napisać od siebie że pragnę zrzeszać ludzi którzy w sobotnie/niedzielne przedpołudnie chcą spędzić miło i aktywnie czas szlifując czarną/zieloną taktykę oraz żeby się spotkać i po prostu wymienić się kompozytem czy nawet w ramach "nadgodzin" wyskoczyć gdzieś wspólnie z ekpą na jakieś piffko.
Tak jak zostało wspomniane na fb warunki jakie trzeba spełnić to:
- Ukończone 18 lat (minimum 16 jednak będę wymagał pisemnej zgody rodziców lub innego prawnego opiekuna)
- Zdrowy rozsądek
- Chęć spiknięcia się chociaż raz w miesiącu (częściej również )
- Honorowego oraz rzetelnego podejścia do zabawy
- CDN

Jeżeli chodzi o warunki i zasady trzymamy się ogólnopolskiego regulaminu ASG dostępnego na wmasg.pl

Na samym początku nie wymagam kosmicznych replik za xxx pln, jeżeli przyjdziesz z tanią repliką za 80pln nic się nie stanie,ważne abyś się dobrze bawił/bawiła nikt nikogo nie ma prawa wyśmiewać za klasę repliki.
Warunkiem koniecznym na strzelankach będzie OCHRONA OCZU bez tego nawet nie ma co przyjeżdżać.
Mundur oraz oporządzenie jak na początek każdy będzie posiadał taki jaki uzna, jeżeli przyjedziesz oszpejowany jak typowy Ranger to ok jednak w dresie też będziesz mile widziany/a.
Z mojej strony jak na razie to wszystko,mam tylko prośbę jeżeli już jesteście zainteresowani stworzeniem fajnej ekipy,znacie jakieś fajne i bezpieczne miejscówki,macie jakieś pomysły na to jak by to wszystko miało wyglądać piszcie śmiało na forum,oraz  zaglądajcie tutaj od czasu do czasu ponieważ ta stronka będzie naszą stronką gdzie będziemy wszystko ustalać i gdzie ogólnie po za spotkaniami będzie toczyło się życie naszej ekipy, ja natomiast jako Admin i generalnie pomysłodawca będę się starał odwiedzać tę stronkę przynajmniej raz dziennie
A w razie jakiś spraw nie cierpiących zwłoki jestem dostępny pod: 724-143-945 dostępny zawsze po 16ej
Pozdro

PS: Z góry przepraszam za to że to wszystko wygląda jak na razie bardzo chaotycznie, ale nie spodziewałem się takiego szybkiego zainteresowania się tematem i to przez nawet sporą liczbę osób.
Obiecuje że jeśli będziecie zainteresowani to do końca tygodnia postaram się żeby to wszystko miało ręce i nogi oraz wyglądało tak jak się należy,mamy poniedziałek więc mam cały tydzień.
Jeszcze raz pozdrowionka i dziękuje za zainteresowanie

Offline

 

#2 2014-11-18 10:08:38

nymeria

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: ASG Poddębice

Hej, chce sprobowac, ale potrzebuje repliki, wiesz skąd moglabym sobie zapozyczyc? Xd

Offline

 

#3 2014-11-18 19:22:45

Bradley

Administrator

Zarejestrowany: 2014-11-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: ASG Poddębice

Jeżeli dojdzie do jakiegoś spotkania to chętnie mogę Ci pożyczyć swojej.
Pisałem o tym na fejsie jednak nie wiem czy to akurat do Ciebie, jednak tak czy inaczej mam jedną wolną

Offline

 

#4 2014-11-19 18:48:19

Samian

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: ASG Poddębice

ktory rodzaj napędu jest najlepszy ?

Offline

 

#5 2014-11-21 11:12:06

Bradley

Administrator

Zarejestrowany: 2014-11-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: ASG Poddębice

Myślę że najlepszy i zarazem najpopularniejszy jest napęd elektryczny :-)

Offline

 

#6 2014-11-22 09:56:33

Samian

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: ASG Poddębice

a na ile minut zabawy starcza bateria ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niklan.pun.pl www.shinigamilegends.pun.pl www.hooligansgame.pun.pl www.kamratki.pun.pl www.milicja.pun.pl